Direct naar hoofdmenu / zoekveld
Home / bestuur&diensten / stedelijke adviesraden

stedelijke adviesraden

In Eeklo is er een ruim aantal stedelijke raden. Zij formuleren op vraag van het stadsbestuur of op eigen initiatief beleidsadviezen op het domein waarvoor zij bevoegd zijn. Eventueel zetten de raden ook eigen acties op of vormen zij een formeel bestuursorgaan. De raden zijn samengesteld uit vertegenwoordigers van de verenigingen, geïnteresseerde individuele leden, deskundigen en/of afgevaardigden van de politieke fracties (partijen) in de gemeenteraad. Op die manier bieden zij een forum voor inspraak van de burgers in het beleid.

 

 

bib

Beheersorgaan openbare bibliotheek

Annemieke Pieters (directeur bibliotheek)
tel. 09 218 27 28
annemieke.pieters@eeklo.be

 

voorzitter Hans Kloet, hans_kloet@yahoo.com 

 

jeugdraad

Jeugdraad

Tijs Blomme (jeugdconsulent)
tel. 09 218 29 20
tijs.blomme@eeklo.be

 

voorzitter Yentl François, yentl.francois@hotmail.com

 

adviesraad cultuur

Adviesraad voor Cultuur

Frederik Rogiers (cultuurbeleidscoördinator)
tel. 09 218 27 31
frederik.rogiers@eeklo.be

voorzitter Eddy De Baets, voorzitter.arc@gmail.com

 

wereldraad

Wereldraad

Bernardine Van Waeyenberghe
tel. 09 218 28 38
bernardine.van.waeyenberghe@eeklo.be

 

 

 

logo ccdeherbakker

Raad van beheer Cultuurcentrum De Herbakker

Annemieke Pieters (directeur CC)
tel. 09 218 27 27
annemieke.pieters@eeklo.be

 

voorzitter Marc Van Hulle, marc.vanhulle@skynet.be

 

zonneheem

Centrumraad LDC Zonneheem

Carlo Roegies (centrumleider LDC Zonneheem)
tel. 09 377 02 46
zonneheem@eeklo.be 

 

voorzitter Roger De Kneef, roger_dekneef@hotmail.com 

 

economische raad 72dpi

Economische Raad

Nicole Daelemans (ambtenaar lokale economie)
tel. 09 I 218 28 59
nicole.daelemans@eeklo.be`

 

voorzitter Nicole De Munter, demunternicole@gmail.com 

 

covemo-72dpi rgb


Commissie voor Verkeer en mobiliteit

Nicole Verbruggen (mobiliteitsambtenaar)
tel. 09 218 28 16
nicole.verbruggen@eeklo.be

 

voorzitter Nicole De Munter, demunternicole@gmail.com 

 

bko

 

Lokaal overleg kinderopvang

Ann Goossens (coördinator buitenschoolse kinderopvang)
tel. 09 | 228 76 12
ann.goossens@eeklo.be 

 


welzijnsraad 

Adviesraad voor Welzijn en Diversiteit

Christina Trenson (welzijnsambtenaar)
tel. 09 218 17 01
christina.trenson@eeklo.be

 

voorzitter Karin Van Maldergem, karin.van.maldergem@telenet.be


GeCoRo

Dirk Waelput (stedenbouwkundig ambtenaar)
tel. 09 218 28 42
dirk.waelput@eeklo.be 

 

espora

Sportraad Espora

Mark Van Hamme
tel. 09 377 61 27
mark.van.hamme@eeklo.be

 

voorzitter Jacques De Smet, jacques.desmet@telenet.be

 

seniorenraad eeklo

Seniorenraad

Barbara D'huyvetters (OCMW)
tel. 09 377 25 32
barbara.dhuyvetters@ocmweeklo.be

voorzitter Jan Vandenberghe, jan.vdberghe@pandora.be 

 

Milieuraad

Ben Caussyn (milieuambtenaar)

tel. 09 218 28 36

ben.caussyn@eeklo.be


Zoeken