Direct naar hoofdmenu / zoekveld
Home / bestuur&diensten / Gemeenteraad / samenstelling

samenstelling

SMS



 

sandracoremans

Sandra Coremans

Kerkstraat 43

09 377 10 50

0476 37 37 20

cafi@telenet.be


micheldesutter

Michel De Sutter

 

Tieltsesteenweg 36

0496 41 93 78

Michel.de.sutter1@telenet.be

 
kellydevlaemynck

Kelly De Vlamynck

Stuifzandstraat 18

0476 208 638

Kelly.devlamynck@telenet.be

 

dannysmessaert

Danny Smessaert
schepen

Raamstraat 3

09 377 93 02

0497 819 833

Danny.smessaert@ocmweeklo.be

Danny.smessaert@eeklo.be

lucvandevelde

Luc Vandevelde
burgemeester

Leopoldlaan 42

09 218 28 73

burgemeester@eeklo.be

marcwindey

Marc Windey

schepen

Kriekmoerstraat 111

0492 13 07 12

Marc.windey@eeklo.be

 

Open VLD

 



janvierbuysse

Janvier Buysse

Pokmoere 39

09 377 57 96

0475 49 330 41

Abo-buysse@telenet.be

nicoledemunter

Nicole De Munter

voorzitter van de gemeenteraad

demunternicole@gmail.com

fb: Nicole De Munter

twitter: @demunternicole

cdw

Christophe De Waele 

schepen

Rietstraat 18

0496 51 03 67

cdw@eeklo.be

avdd

Ann Van den Driessche
schepen

Raverschootstraat 315 A

0498 91 38 95

Ann.vandendriessche@eeklo.be

 


GROEN

 

 

mathyasblanckaert

Mátyás Blanckaert


isauracalsyn

Isaura Calsyn 

schepen

0471 47 82 11
Isaura.calsyn@eeklo.be

Fb: isaura Calsyn

 

bobdh 

Bob D'Haeseleer

schepen

0486 44 44 90

Schepen.dhaeseleer@eeklo.be

Fb: bob.dhaeseleer

Twitter: @bobdhaeseleer

yannicksmessaert

Janick Smessaert

Eduard Neelemanslaan 6

09 378 32 10

Janick.smessaert@telenet.be

 

CD&V

 

 

gertjan

Gertjan Blomme

AVS-straat 11

0486 80 77 04

blommegertjan@hotmail.com

fb: gertjan-blomme

twitter: @blommegertjan

ritadc

Rita De Coninck

Pastoor Bontestraat 94

0499 53 46 44

ritadeconinck@telenet.be

koenloete

Koen Loete

Boelare 7 bus 6

Koen.Loete@telenet.be

filipsmet

Filip Smet

Zonnebloemstraat 22

0494 20 67 69

filipesmet@gmail.com

fb: @Smet2018

dirkvandevelde

Dirk Van de Velde


odettevh

Odette Van Hamme

Mandeweegsken 72

Odette.vanhamme@skynet.be

 

N-VA


 

 

 nathalie

Nathalie De Coster

 
peterdegraeve

Peter De Graeve

Raverschootstraat 300

0484 508 305

peter@focus-pc.com

fb: pdegraeve1974

rudidesmet

Rudi Desmet

 


hildelampaert

Hilde Lampaert

0485 55 10 30

Hilde.lampaert@n-va.be

fb:hildelampaertEeklo

dannyplaetinck

Danny Plaetinck

Oostveldstraat 97

09 378 02 11

0477 41 33 01

Danny.plaetinck@telenet.be

paulverstraete

Paul Verstraete

Molenstraat 7

0497 40 20 32

Paul.verstraete@telenet.be


Vlaams Belang

 

190128 kevinroos

Kevin Roos 

 

kevin.roos@eeklo.be


Zoeken